Calendari de matrícula - 2n curs

 
dijous 27 de juny   
08:30 Darío Ramírez Tamayo
Enric Ramon Bausà
Aina Reig Roura
Sergi Renom Vilardell
Guillermo Reyes Abad
Sònia Risvanoglu Collado
Paula Rocosa Gáñez
Pilar Rodríguez Cotorruelo
Òscar Roig Ortiz
Cristina Romero Boix
09:30 Mireia Sagalés Carbonell
Guillem Salles Balagueró
David Sanahuja Olivé
Marti Sanchez Montes
Marc Sanchez Martínez
Maria Sánchez García
Anna Sanchis Llorens
Maria Selvas Bou
Ivet Serra I Aynó
Ignas Sestakovas  
10:30 Júlia Soler García
Emma Suy Saurina
Quim Tejedor Arruga
Marina Torra Cabau
Dídac Tranis Cordón
María Trigueros Pelegrín
Lourdes Trujillo Pastor
Unai Urkola Etxabe
Miguel Valles Franco
Júlia Vaquer Viedma
11:30 David Verdugo Gálvez
Mar Vilar Codina
Nicole Wolfsohn  
Anna Xaubet Piferrer
Antonio Zamora Meseguer
Jose Zarco Navas
David Zeiler  
Gustavo Abela Cruz
Pedro Aguiló Jiménez
Luca Almiñana Morales
12:30 Ivette Amargos Galicia
Oihane Angulo Plazaola
Sergi Aragó Arias
Gustavo Ardaya Zubieta
Àngel Arévalo Salas
Roger Asensi Arranz
Alba Asensi Gandía
Aitana Avilés Marín
Rita Baulida Palomeras
Jaqueline Bordón Arbelo
divendres 28 de juny   
08:30 Eric Bosch Sánchez
Mateo Botella Monje
Mario Brandl Garcia
Hugo Brogniart  
Paula Caballé Bellot
Miguel Callejas García
Robert Canela Torruella
Miquel Cantero Lastre
Jon Carranza Anasagasti
Ona Carvajal Mata
09:30 Núria Casas Coll
Miguel Angel Castillo Ortiz
Daniel Cercós González
Blanca Cereceda Duaso
Carlos Cerezo Escabias
Eloi Cid Pérez
Blai Ciurana Abellí
Maria Cofan Esteba
Rita Cordón Siches
Cristina Cortés Panyella
10:30 Joaquim Cubero Benet
Silvia De Teresa Navarro
Miquel Del Pozo De Torres
Javier Delgado Pérez
Andrés Díez Hierro
Marina Espartero Junquera
Gerard Farré Sánchez
Marina Feliu Hernàndez
Diego Akaestel Fernández Gamerdinger
Andreu Ferrandis Miguel
11:30 Quim Ferrer Marcoval
Miquel Flores I Mula
Elena Font Espinoza
Víctor Franco Gutierrez
Jordi Freixa Giner
Daniel Gálvez Otero
Sergi García Sendra
Clara Garriga Traugut
Pau Garriga Santapau
Aina Gascó Navarro
12:30 María Inmaculada Gil Soriano
David Gimeno Alemany
Martí Gómez López
Cesar Gonzalez Salinas
Gabriel Grimau Herrero
Lluís Gual Gasull
Iñaki Guezala Varela
Pau Gurpegui Gelices
Alejandro Higon Abril
Joseph Hooworth-Smith Lecha
dilluns 1 de juliol   
08:30 Pablo Inoue Ferrando
Alfredo Jaime Doblado
María Jarabo Fernández
Eneko Lacalle Berasategi
Julen Latorre Urbaneta
Ana Lladó Salas
Laia López Tello
Nina Macias I Alcañiz
Ánxelo Maia Rodríguez
Laura Marchal Arjona
09:30 Vicente Marín Morales
Joan Martí Devesa
Estela Megías Sánchez
Luis Meseguer Mira
Berenguer Montserrat Robert
Arturo Moscoso Sequera
Anna Muñoz Ferràndiz
Ana Nicolás De Cabo
Víctor Noé De Yebra
Joana Nogues Naranjo
10:30 Sergi Núñez Amorós
Álvaro Orcajo Fernández
Ariana Soledad Oroño Guillén
Gabriel Oteo Saiz
Enrique Padilla Monteoliva
Alberto Palacios Guardia
Alba Panadés Palou
Clara Pardo Cortada
Camil Piqué Salvat
Miquel Pla Forcadell
11:30 Jaume Pons Moyà
Guillem Ponsí Vilà
Jordi Prim Roma
Ignasi Prunés De Riba
Adrià Puigcerver Carceller