Calendari de matrícula - 4t curs

 
dilluns 17 de juny 
08:30 Benjami Abad Claraso
Julian Abad Rivera
Eduard Adalid Alarcón
Queralt Adam Colom
Hirahi daniel Afonso Meneses
Pablo Albarracín Abellán
Gisela Alegret Pérez
Àlex Almirall López
Bruna Anfruns La Rosa
Maite Arciniega Rodríguez
09:30 Ismael Azidane Chenlo
Adrià Barranco Fernández
Lluís Borrell Carreras
Clàudia Bosch Canet
Carmina Brandariz Batlle
Ana Eulalia Brenes Sánchez
Paula Caminals Martínez
Ferran Campos Ramos
Guifré Canadell Borrell
Xavier Casademont I Cases
10:30 Roger Cassola Gusils
Tània Castell Sancho
Alex Castellana Hermosilla
Fabio Breogán Catania Vázquez
Arieh Saul Chrem Paz
Alejandro Climent Cano
Mario Coloma Cerver
Mar Compte Rojas
Míriam Cortada Moguer
Ricard Cots Toscano
11:30 Maria Cruz Millet
Roman Cubelos Pesquer
Helena Cullaré Cavallé
Javier Curiel Perez
Helena de castro carvajal
Laura Del Pozo Julián
Grégoire Rémi Delforge  
Alejandro Delgado Fernández
Joel Díaz Vilà 
Andreu Diport Feliu
12:30 Héctor dos Santos Rodríguez
Jon Andoni Dudagoitia Varea
Júlia Espinet Alegre
Elena Fernández González
Adrián Ferrer López
Oscar Diego Flores Egüez
Alejandro Frankel  
Daniel Folqué Giménez
Marc Font Caballé
Martí Fontclara Palomeras
dimarts 18 de juny   
08:30 Joan Fort Nieto
Jordi García Jimenez
Juan Manuel García Rama
Alejandra Germán-Palacios Crevani
Queralt Giralt Soler
Andoni Goldaracena Sesma
Aarón González González
María González De Aspuru García
Saya Ikenoya  
Hector Jara Canut
09:30 Antoni Jorquera Bordonau
Andreu Juan Triguero
Arnau Julià Collados
Carmen Kleykens Vidal
Oleksander Krasnostup  
Stephano Labarca Riveros
Maria Jose Llergo Sanchez
Antoni Llofriu Prohens
Abraham Lojo Vigoy
Miquel López Garcia
10:30 Jordi López Jové
Roberto López Martínez
Arnau Martín López
Carlos Martín Esteve
J.carlos Martinez Muro
Sergio Martínez Villanueva
Maria Mauri Fàbregas
Francesc Minguella Rafecas
Valentín Miralles Guardiola
Quim Mòdol Sagristà
11:30 David Montoya Lasala
Didac Moral Solsona
Álvaro Ocón Ocón
Natalia Ordóñez Luque
Jordi Orell Villalonga
Marina Ortega Mira
Sergi Palou Casas
Meritxell Pasalamar Forcadell
María Pascual Álvarez
Lourdes Pavia Cutillas
12:30 Carlos Pérez Álvarez
Àlex Pérez Basagañas
Diego Pérez Fuertes
Àngel Pérez Ortega
Pau Planell Molist
Alejandro Ponce Real
M. Rosa Pons Tena
Kayla Portugal Dodd
Oscar Prats Àguila
Manel Puig Martínez
dimecres 19 de juny   
08:30 Oriol   Quintana Sanfeliu
Ignasi Ricart Franch
Joana Roche Roca
Álvaro Rodríguez Cabezas
Darío Rodríguez Ventura
Gerard Romero Giralt
Abigail Rosa Puig
Sandra Ruibal Puertas
Laura Russín Gil
Martina Sabariego Arcón
09:30 Maria Salat Navarro
Daniel Salido Herba
Gerard Sánchez Safont
Bernat Santacana Hervada
Andrea Santiago Carrillo
Juan José Serí Leganés
Gil Sisquella Oncins
Jaume Solà Serra
Patrick Solé Valls
Iria Souto Fernández
10:30 Samuel Tapia Soler
Judith Terribas Llopis
Oriol Agustí Tonietti Serrano
Adrià Tort Paredes
Maria Traver Brizzolis
Eneko Urrestarazu Iglesias
David Valera Ruiz
Marc Vall Balañà
Eloi Vallvé Sayrach
Pablo Valverde Calvo
11:30 Frederico Vannini  
Marcos Vázquez Rendo
Paula Vegas Del Valle
Patricia Ventura Recio
Raul Viceiro Fernandez
Luis Manuel Vicente Beltrán
Daniel Vidal Mialoviez
Berta Vidal Molera
Andrea Vilar López
Maria Del Mar Vilaseca Puy
12:30 Pablo Villa Bulnes
Bernat Villà Martí
Aurore Vizentini Finet
Daniel Zaragoza Cantó
Ainhoa Zugaza Terradillos